Categorieën
Wijnvoordeel

Labastide Dauzac Margaux (3 flessen)

Labastide Dauzac Margaux (3 flessen)

Labastide Dauzac Margaux (3 flessen)

Labastide Dauzac Margaux (3 flessen) aanbieding

€35.99

Meer weten over deze wijn?
Wil je Labastide Dauzac Margaux (3 flessen) kopen? Labastide Dauzac Margaux (3 flessen) is nu in de aanbieding van €35.99 voor €35.99. Deze heerlijke Rood is van de druifsoort Cabernet Sauvignon/Merlot en de smaak kan het best omschreven worden als “Soepel & Rond”.

Meer over Labastide Dauzac Margaux (3 flessen)

Labastide Dauzac komt van een schitterend chateau in Margaux, een van de beroemdste wijngebieden ter wereld. Dit chateau bestaat al sinds de dertiende eeuw en heeft een rijke en bijzondere geschiedenis. De wijn wordt gemaakt van alleen de allerbeste druiven die met de hand worden geplukt. Met maar liefst achttien maanden houtlagering zorgt dit voor een stevig glas wijn die perfect in balans is met de aroma's en structuur. De wijn is vol, zacht en elegant van smaak. Een absoluut prachtige Margaux!
  • Categorie: Rood
  • Wijnhuis: Wijnvoordeel
  • Eten, drinken en tabak > Drinken > Alcoholische dranken > Wijn
  • Wijnsoort: Rood
  • Levertijd: 2 dagen
  • Bezorgkosten: €5.95 (Gratis bij bestelling vanaf €45,-)
  • EAN: 8719418046532
  • Streek: Rood Frankrijk
  • Smaakprofiel: Soepel & Rond
  • Alcoholpercentage: 13,5 % %
  • Jaargang: 2019
  • Op dronk tot: 2031
  • Op dronk vanaf: Nu op dronk
  • Serveertemperatuur: 17-18 °C °C
  • Serveertip:

Waarom bestellen bij Wijnvoordeel?

  • Bestel je Labastide Dauzac Margaux (3 flessen) voor 16:00 uur? Dan heb je het vaak morgen al in huis.
  • Wijnvoordeel heeft een groot assortiment.
  • De bezorgkosten van deze wijn zijn: €.
  • Bestel je voor meer dan €45.00 euro aan Labastide Dauzac Margaux (3 flessen), dan wordt het gratis thuisbezorgd.
  • Wijnvoordeel heeft een ruim aanbod met exclusieve wijnen die je alleen bij Wijnvoordeel kunt bestellen.
  • Gratis retourneren.

Extra informatie over Labastide Dauzac Margaux (3 flessen)

#html-body [data-pb-style=QNTX7LG]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;margin:0 0 10px;padding:0}

Chateau Dauzac

Chateau Dauzac kent een rijke geschiedenis. Sterker nog, er zijn indicaties dat het chateau al bestond in de dertiende eeuw. In 1855 werd het chateau geclassificeerd als 5e Grand Cru Classé in Margaux. Sinds 1992 werd André Lurton de president en hij heeft inmiddels het stokje over gedragen aan zijn dochter Christine Lurton de Caix. Zij zette de investeringen voort en de kwaliteit werd steeds verder omhoog gedreven. Sinds 2020 is Château Dauzac eigendom van de familie Roulleau. Momenteel bezit Château Dauzac 120 hectare grond waarvan er 50 beplant zijn met wijnranken. De bodem is typisch voor Margaux en bestaat uit fijne, diepe kiezelgrond. De wijnen stijgen nog steeds in kwaliteit en worden zelfs getipt in prestigieuze bladen zoals