Categorieën
Wijnvoordeel

Oro Italiano Primitivo Puglia IGT

Oro Italiano Primitivo Puglia IGT

Oro Italiano Primitivo Puglia IGT

Oro Italiano Primitivo Puglia IGT aanbieding

€9.99

Meer weten over deze wijn?
Wil je Oro Italiano Primitivo Puglia IGT kopen? Oro Italiano Primitivo Puglia IGT is nu in de aanbieding van €9.99 voor €9.99. Deze heerlijke Rood is van de druifsoort Primitivo en de smaak kan het best omschreven worden als “Soepel & Rond”.

Meer over Oro Italiano Primitivo Puglia IGT

Van achtergrondzanger tot gevierd soloartiest. De bijzondere druif Primitivo heeft het gemaakt! In deze Oro Italiano geeft de druif een dijk van optreden. Vol zwoele kruiden, op grandioze wijze aangevuld door geconcentreerd en zongekust donker fruit. Een meesterlijke houtgerijpte wijn uit Puglia, de hak van de Italiaanse laars. Daar waar ze weten hoe ze een prachtwijn maken. Karakteristiek, vriendelijk en warm. Niet verwonderlijk dus dat fijnproever de Luca Maroni deze prachtige Primitivo 96 punten geeft.
  • Categorie: Rood
  • Wijnhuis: Wijnvoordeel
  • Eten, drinken en tabak > Drinken > Alcoholische dranken > Wijn
  • Wijnsoort: Rood
  • Levertijd: 2 dagen
  • Bezorgkosten: €5.95 (Gratis bij bestelling vanaf €45,-)
  • EAN: 8053017211077
  • Streek: Rood Italië
  • Smaakprofiel: Soepel & Rond
  • Alcoholpercentage: 14 % %
  • Jaargang: 2021
  • Op dronk tot: 2025
  • Op dronk vanaf: Nu op dronk
  • Serveertemperatuur: 16-18 °C °C
  • Serveertip:

Waarom bestellen bij Wijnvoordeel?

  • Bestel je Oro Italiano Primitivo Puglia IGT voor 16:00 uur? Dan heb je het vaak morgen al in huis.
  • Wijnvoordeel heeft een groot assortiment.
  • De bezorgkosten van deze wijn zijn: €.
  • Bestel je voor meer dan €45.00 euro aan Oro Italiano Primitivo Puglia IGT, dan wordt het gratis thuisbezorgd.
  • Wijnvoordeel heeft een ruim aanbod met exclusieve wijnen die je alleen bij Wijnvoordeel kunt bestellen.
  • Gratis retourneren.

Extra informatie over Oro Italiano Primitivo Puglia IGT

#html-body [data-pb-style=BRYQUWV]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;margin:0 0 10px;padding:0}Jarenlang leidde de druif Primitivo een onbekend bestaan in het Italiaanse Puglia. Het succes van de Zinfandeldruif bracht daar verandering in. In 1967 ontdekte een Amerikaanse wetenschapper dat de Italiaanse Primitivo en de Amerikaanse Zinfandel identiek zijn en afstammen van de Kroatische druif Tribidrag. Hoe de druiven in Puglia en Californië zijn beland is onbekend. Wat wel vast staat is dat de Primitivo vanaf de jaren negentig van de vorige eeuw enorm in waardering is gestegen dankzij de populariteit van de Zinfandel. Tot die tijd werd de Primitivo ernstig onderschat: de druif mocht, bij de gratie van de wijnmaker, dienen als smaak- of kleurversterker van andere, minder stevige rode wijnen. Tot wijnboeren in Californië ontdekten hoe de diva Zinfandel het