Wil je Pierre Baptiste Sélection Parcellaire Chardonnay IGP Pays'Oc kopen? Pierre Baptiste Sélection Parcellaire Chardonnay IGP Pays'Oc is nu in de aanbieding van €8.49 voor €6.49. Deze heerlijke Wit is van de druifsoort Chardonnay en de smaak kan het best omschreven worden als “Droog & Krachtig”.
Meer over Pierre Baptiste Sélection Parcellaire Chardonnay IGP Pays'Oc
Stralende houtgerijpte Chardonnay van Pierre Baptiste. Deze cuvée bestaande uit alleen de allerbeste druiven van een klein uniek terroir, doet qua smaak niet onder voor een prestigieuze Chardonnay uit Bourgogne. Een Chardonnay met een mooie balans, rondheid en het typische botertje.- Categorie: Wit
- Wijnhuis: Wijnvoordeel
- Eten, drinken en tabak > Drinken > Alcoholische dranken > Wijn
- Wijnsoort: Wit
- Levertijd: 2 dagen
- Bezorgkosten: €5.95 (Gratis bij bestelling vanaf €45,-)
- EAN: 3700619342382
- Streek: Wit Frankrijk
- Smaakprofiel: Droog & Krachtig
- Alcoholpercentage: 13 % %
- Jaargang: 2021
- Op dronk tot:
- Op dronk vanaf:
- Serveertemperatuur: 10-12 °C °C
- Serveertip:
Waarom bestellen bij Wijnvoordeel?
- Bestel je Pierre Baptiste Sélection Parcellaire Chardonnay IGP Pays'Oc voor 16:00 uur? Dan heb je het vaak morgen al in huis.
- Wijnvoordeel heeft een groot assortiment.
- De bezorgkosten van deze wijn zijn: €.
- Bestel je voor meer dan €45.00 euro aan Pierre Baptiste Sélection Parcellaire Chardonnay IGP Pays'Oc, dan wordt het gratis thuisbezorgd.
- Wijnvoordeel heeft een ruim aanbod met exclusieve wijnen die je alleen bij Wijnvoordeel kunt bestellen.
- Gratis retourneren.